Hakkımızda

Tekstilde her geçen gün para kazanmak daha da zorlaşıyor.Kar marjları düşüyor, ham maddenin tedariği dövize bağlı olduğundan fiyatları sürekli değişiyor.Ayakta kalabilmek ,daha karlı çalışabilmek için içerdeki ve dışarıdaki rakiplerimizle mücadele gücümüzü arttırabilmemiz, daha ucuza,daha az hata ve fireyle üretim yapabilmemiz, pazarlama maliyetlerimizi düşürdüğümüz halde etkin bir pazarlama yapabilmemiz gerekiyor.

Bu konularda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Depolarınızda kalmış üretim fazlası olup kullanmayı öngörmediğiniz iplikleri üretim yapan ve ipliğinize ihtiyaç duyabilecek başka firmalara pazarlama konusunda size yol gösterebiliriz.İnternet sitemize girişi yapılan ipliklerden ihtiyacınız olan varsa ipliği tedarik edebileceğiniz firmayla bağlantı kurmanızıda sağlayabiliriz.Bu durumda ipliğinizi yok pahasına hurdacılara satmaktan yada depolarınızda yıllarca çürümeyi beklemekten kurtulabilirsiniz. Depolarınızda gereksiz yer kaplayan bu ipliklerin depolama maliyetinden de boşuna harcanan iş gücündende kurtulabilirsiniz.Bütün bu iplikler Bursa Tekstil borsasının iplik havuzunda toplanır ve internet ortamından her an her yerden aranabilir ve bulunabilir hale gelebilir.

İpliğin dışında web sitemizde makine ve makine parçaları, konfeksiyon da kullanılan düğme,fermuar ve benzeri malzemeleri,üretim fazlası kumaşlarınızı, konfeksiyon mamüllerinide alıp satabilirsiniz.

Bursa tekstil borsasında açabileceğiniz dükkanlarda satmak istediğiniz ürünü yada tekstil firmalarınınn ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri daha geniş bir kitleye ulaştırabilir, dükkanlarda araştırarak ihtiyacınız olan ürün yada hizmetleri daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Talepler kısmından ihtiyaçlarınızı bize bildirirseniz sizler için tedarikçiler ile görüşebilir ve sizinle aynı şeyleri talep eden firmaların siparşlerini birleştirip daha düşük maliyetlerle ihtiyaçlarınızı tedarik edebilirsiniz.

İlan panosunu kullanarak isteklerinizi bursatekstil borsası kullanıcıları ile paylaşabilir, tezgahlarınızı doldurmak için fason iş bulabilir, işletmenize personeliniz taşımak için servis firması bulabilir,üretim hurdalarınız için teklif alabilirsiniz.

Alım satımlarınızın yanında stratejik ortağımız olan firmalardan üretimde ve stok takibinizi yapabilmek için ihtiyacınız olan yazılımlar ve donanım konusunda yardım alabilir, pazarlama ekibimiz aracılığı ile ürettiklerinizi satabilir, hukuki konularda avukat arkadaşlarımızla çalışabilir rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

Bütün bu hizmetlerin daha etkili ve çabuk olabilmesi için lütfen sitemizi tanıdıklarınıza tavsiye edip facebook ve twitter hesaplarımızı paylaşmanızı, eksik yada hatalı yaptığımızı düşündüğünüz herşey için bizi uyarmanızı istiyoruz.

BURSA TEKSTİL BORSASI